خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

مزون‌های لباس در انتظار طرح‌های مدرن/طرح‌هایی با الهام از میوه‌ها

13 آبـان 1392   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- مهسا فروغ نژاد از ارائه پنج طرح مانتو با ایده گرفتن از برخی میوه ها و سبزیجات تا پایان هفته جاری در بازار مانتو و مزون ها خبر داد.
مهسا فروغ نژاد؛ طراح دوخت و لباس درباره طرح های خود که روانه بازار لباس خواهند شد توضیح داد: پنج طرح مانتو طراحی کرده ام که با ایده گرفتن از برخی میوه ها و سبزیجات است. این پنج اثری که طراحی کرده ام بیشتر به لحاظ ترکیب بندی رنگ هایش شبیه میوه و سبزیجات هستند و باید بگویم به لحاظ ظاهری کمتر شبیه به میوه ها هستد و بیشتر رنگ هایشان با الهام از انواع میوه است.
وی ادامه داد: به عنوان مثال از میوه کیوی و سبزی گشنیز برای طراحی این مانتو ها توانستم ایده بیشتری بگیرم. این چند اثر مدرن تا پایان این هفته روانه بازار لباس و حتی بعضی از مزون ها خواهد شد.
مهسا فروغ نژاد همچنین اشاره ای به تعداد اعضای گروه خود کرد و گفت: این گروه از یک طراح لباس دو طراح دوخت و همچنین یک روانشناس برای مقوله رنگ لباس ها تشکیل شده است و به کمک یکدیگر این پروژه را طی سه الی چهارماه به پایان رساندیم.
فروغ نژاد افزود: به اتمام رساندن سریع و البته به موقع این پروژه برای من و همچنین گروه خوشایند بود و مطمئنا سرعت در کار و حرفه طراحی هیچ ارتباطی به کیفیت دوخت و طراحی آن ندارد.
وی از ایده های گروه خود گفت: ایده گرفتن برای هر طراح لباس یک امر بسیار حساس محسوب می شود که در عین حال به مرور زمان نیز این حساسیت ها بیشتر هم خواهد شد؛ اما از ایده گرفتن این مانتو ها خیلی ساده بگویم این روزها لباس های کمی عجیب و یا مدرن در میان جوانان و نوجوان بسیار رایج شده است، به همین دلیل گروه به سراغ یک ایده نو خلاق رفت تا بتواند به جوانان مشکل پسند جامعه در این راستا کمکی کرده باشند.
این طراح ادامه داد: در این طرح ها، رنگ ها بسیار چشم نواز هستند و باید بگویم هرچند مدل لباس ها تا حدودی مدرن است اما رنگ بندی های انجام شده بر روی این مانتوها در جذب مخاطب بی تاثیر نیست.
این طراح جوان از الگو و رنگ های استفاده شده در این لباس ها گفت: این روزها تمام روانشناسان معتقد هستند از رنگ های شاد بیشتر در پوشش استفاده شود و به همین دلیل اول به سراغ رنگ های شاد رفتم و با مشورت گرفتن از چند طراح قدیمی و همچنین مشتری ها به این نتیجه رسیدم که به دنبال یک ایده نو و البته خلاق برویم؛ ضمن اینکه این روزها در برخی از کشورها شاهد طراحی لباس های خاص و موفقیت آنها در این زمینه هستیم.
این طراح لباس در پایان گفت: اعضای گروه معتقد هستند پرداختن به طرح های خاص برای لباس های مدرن و اجتماعی بهتر و مورد پسندتر واقع می شوند، قطعا این رنگ ها دارای بار روانشناسی هستند، ضمن اینکه این روزها نوجوانان و جوانان کشورمان به دنبال پوشیدن لباس های مدرن می روند، همچنین باید بگویم این مانتو ها قطعا مخاطبین خاص خودش را پیدا خواهد کرد.

خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a