خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

زیباترین لباس‎ها توسط جوانان مُد می‌شود +عکس

2 مـهـر 1392   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- سیما تیرانداز،بازیگر سینما، تئاتر و تلویزوین کشور گفت: پوشش هر فردی کاملا سلیقه ای است، انسان ذاتا تنوع طلب است و معتقدم زیباترین لباس ها توسط جوانان مُد می شود.
سیما تیرانداز؛ بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان درباره سبک پوشش خود گفت: در وهله اول باید بگویم پوشش هر فردی کاملا سلیقه ای است و همچنین معتقدم انسان ذاتا تنوع طلب است و زیبایی را مسلما هر فردی دوست دارد. بنابراین من نیز از سایر افراد جامعه مستثنی نیستم و هر چیز قشنگی از جمله لباس و پوشاک را دوست دارم.
وی ادامه داد: حق طبیعی هر فردی است که برای خودش لباس های زیبا و متنوع انتخاب کند و به نظر من هیچ اشکالی هم ندارد و طور کلی و البته اصولا زیبا ترین لباس ها توسط جوانان مُد می شود.
بازیگر نام آشنای تئاتر مطرح کرد: باید بگویم نوع لباس پوشیدنم بستگی به جا و مکانی دارد که می روم . از دو سبک پوشش سنتی و مدرن استفاده می کنم و چندان فرقی برایم ندارد.
تیرانداز در پاسخ به اینکه طراح لباس اختصاصی دارد گفت: خیر؛ من طراح لباس اختصاصی ندارم هرچند که این موضوع در دنیا طبیعی است.
وی افزود: یک طراح لباس اختصاصی ویژگی های هر شخصی را مورد بررسی قرار می دهد و با توجه به آن طراحی لباس را انجام خواهد داد و اعتقاد دارم می توان در جامعه ما هم به این موضوع پرداخت و این کار صورت بگیرد.
این بازیگر محبوب در پایان عنوان کرد: تمایلی به رنگ های تیره از جمله مشکی و طوسی ندارم و ترجیح می دهم از رنگ های روشن در پوشش ام استفاده کنم.

خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a