خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

گپي خواندني با ستاره‌ي اين روزهاي موسيقي،

20 شـهـريـور 1392   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- "فرزاد فرزين" در گپي خواندني علت علاقه خاص خود به حرف "ش" را در انتخاب عنوان آلبوم هايش و رنگ سفید بيان كرد.

"فرزاد فرزين" در سومين روز از تير ماه سال 1360 به دنيا آمد.او فعاليت خود در زمينه موسيقي را به صورت رسمي از سال 1377 آغاز كرده و چهار آلبوم را به نام هاي "شراره"، "شوك"، "شانس" و "شليك" را در كارنامه ي هنري خود به يادگار گذاشته است. وی همچنين در فيلم هاي سينمايي "پسران آجري" و "كنسرت روي آب" به ايفاي نقش پرداخته است.

اين هنرمند خلاق موسيقي پاپ، به جز خوانندگي در آلبوم هايش، ترانه سرايي و تنظيم هم انجام داده است. به خاطر درخشش او در عرصه ي موسيقي گفتگويي را با او انجام داديم كه در زير مي خوانيد:

آقاي "فرزاد فرزين"، پس از انتشار "شليك"، آلبوم جديدي در دست تهيه داريد؟

-بله، آلبوم جديدم در مراحل دريافت مجوز براي بخش هاي مختلف به سر مي برد.

-يكي از خصيصه هاي "فرزاد فرزين"، انتخاب حرف "ش" به عنوان نخستين حرف از آلبوم هاي موسيقي اش است، آيا پس از انتشار چهار آلبوم به نام هاي "شراره"، "شوك"، "شانس" و "شليك"، تصميم داريد نام گذاري آلبوم پنجم خود را نيز به همين صورت انجام دهيد؟

-نام گذاري آلبوم هايم با حرف "ش" ابتدا به صورت كاملا اتفاقي بود و براي بروز چنين امري، از قبل برنامه ريزي نكرده بودم اما پس از اينكه دو آلبوم را به همين منوال منتشر كردم، تصورم اينگونه شكل گرفت كه پيگيري چنين امري، جذاب است. آلبوم پنجم را با عنوان پيشنهادي "شك" به وزارت ارشاد فرستاده ام اما تصميم دارم كه اين عنوان را تغيير دهم.

-آهنگسازي قطعه هاي آلبوم جديدتان را چه كسي انجام داده است؟

در آلبوم "شك" آهنگسازي تمامي قطعه ها را خودم انجام داده ام.

-فضاي آلبوم "شك" به فضاي حاكم در آلبوم "شليك" نزديك است يا با آن تفاوت دارد؟

-فضايي كه براي آلبوم جديدم ترسيم كرده ام با فضاي شكل گرفته در آلبوم "شليك" خيلي تفاوت دارد كه مهمترين تفاوت آن، در قطعه هاي آلبوم است به نحوي كه در اين آلبوم، دو قطعه با مضمون اجتماعي دارد و ساير قطعه ها از مضموني عاشقانه برخوردار است.

-در مسير تنظيم قطعه هاي آلبوم جديدتان، چه تنظيم كنندگاني با شما همكاري داشته اند؟

-"سيروان خسروي"، "مهران عباسي"، "امير ميلاد نيكزاد"، "انوشيروان تقوي"، "نويد سپهر"، "مهران خليلي" و "كوشان حداد" تنظيم قطعه هاي اين آلبوم را بر عهده داشته اند.

-ترانه هاي آلبوم "شك" را چه ترانه سراياني سروده اند؟

-"روزبه بماني"، "ياما كاشاني"، "زهرا عاملي"، "حامد رجبي" و "مسعود محمدي" ترانه هاي آلبوم جديدم را سروده اند و با حضور گروهي از بهترين ترانه سرايان و تنظيم كنندگان به طور يقين این اثر با سلیقه مخاطبانم همخوانی خواهد داشت و مورد رضایت آن ها قرار می گیرد.

-شما، 31 اردیبهشت در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی، کنسرتی را با عنوان "Good bye shelik" برگزار کردید آیا تا زمان انتشار آلبوم جدیدتان، دیگر در تهران روی صحنه، نمی روید؟

- پیش تر، تصمیم داشتم تا زمان انتشار آلبوم جدیدم در تهران کنسرتی برگزار نکنم و نامگذاری کنسرت 31 اردیبهشت نیز به همین دلیل بود اما به دلیل در خواست های بی شمار مخاطبان مبنی بر برگزاری کنسرت در تهران، اواخر مهر ماه در تهران روی صحنه می روم.

-"فرزاد فرزین" به دلیل ارزش بالایی که برای مخاطب خود، سلیقه و زمان او قائل است، کنسرت های خود را با تدارک اتفاق های غافلگیر کننده بسیاری برگزار می کند، به نحوی که پس از پایان برنامه، تمامی هواداران با رضایت خاطر، سالن را ترک می کنند برای برگزاری کنسرت مهر ماه، چه برنامه هایی دارید و آیا باز هم مخاطبان خود را غافلگیر خواهید کرد؟

-به عقیده من، مخاطبی که زمان خود را تنظیم می کند و با صرف هزینه بالا در کنسرت خواننده مورد علاقه اش، حضور پیدا می کند، لایق مشاهده بهترین برنامه ها و شنیدن صداهایی با بالاترین کیفیت، است برای کنسرتی که اواخر مهر ماه در تهران برگزار می کنم، اتفاق های ویژه ای تدارک دیده ام به نحوی که این کنسرت از لحاظ طراحی صحنه، نورپردازی، کیفیت صدا و بسیاری از جنبه های دیگر، در خاورمیانه، رتبه اول را به خود اختصاص می دهد.

با توجه به زمانی که صرف دریافت مجوز برای آلبوم جدیدتان می شود ، فکر می کنید، آلبوم "شک" چه زمانی منتشر خواهد شد؟

-با توجه به اینکه بخش عمده ای از کارهای مربوط به این آلبوم انجام شده، تلاش می کنم تا این آلبوم را پس از ماه محرم و صفر، روانه بازار موسیقی کشورمان کنم.

- از بین تمامی رنگ های این دنیا، کدام رنگ را بیشتر دوست دارید؟

- به رنگ های زیادی علاقه دارم که شاید انتخاب یک رنگ از میان آن ها کمی دشوار باشد اما می توانم بگویم که " قرمز" را دوست دارم، " سفید" در انتخاب هایم تاثیر گذار است و در نهایت، قرمز و آبی را با همدیگر دوست دارم.

منبع:yjc.ir

خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a