خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

هترین رنگ های فصل های سرد, تناژهای رنگ فصول سرد

25 دی 1398   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد_ همواره انتخاب رنگ های مناسب هر فصل دغدغه اصلی افراد و دوستداران مد است.رنگ های مناسب هر فصل، شامل طیف رنگی  و رنگ های نزدیک به هم هستند.

طوسی (خاکستری) از ترکیب رنگ مشکی و سفید تشکیل شده و رنگی خنثی است. یعنی نه رنگ گرم و نه رنگ سرد است. خاصیت رنگ طوسی هم این است که می تواند در کنار تمامی رنگ ها قرار بگیرد و ست زیبایی را ایجاد کند. همچنین رنگ مشکی رنگ خیره کننده و سنگینی است. ترکیب این دو رنگ می تواند از جذابیت ویژه ای برخوردار باشد در صورتی که با ترکیب درستی ست شود.

این رنگ ها که همیشه و در بیشتر نقاط دنیا در زمستان و پاییز دیده می شوند و از رنگ های محبوب اکثر افراد است. این دو رنگ جزء رنگ های تیره حساب می شوند.

این دو رنگ وقتی کنار هم قرار می گیرند ترکیب رنگی سنگینی را به وجود می آورند که بهتر است بیشتر برای فصل های سرد مثل پاییز و زمستان در لباس هایتان از آن ها استفاده کنید.

اکثر افراد چه آنهایی پوست روشن دارند و چه آنهایی که پوست تیره دارند می توانند از آن استفاده کنند. البته در افرادی که مو و چشمان مشکی دارند زیبایی و جذابیت فوق العاده ای دارد.

ترکیب مشکی و طوسی از رنگ های مناسب فصل سرد

فصل زمستان خاکستری و آبی تیره بپوشید

هر شخص سلیقه خاص خودش را دارد و می تواند هر رنگی که دوست دارد را بپوشد اما بد نیست از رنگ های زمستانی در استایل زمستانی خود استفاده کنید.

آبی تیره و خاکستری می تواند جذابیت متفاوتی را در ست لباس های پاییزی و زمستانی برای شما به وجود آورد. این رنگ ها از مناسب ترین و پرطرفدارترین رنگ ها برای فصل سرد زمستان هستند.

ترکیب رنگ های فصل های سرد,خاکستری و آبی تیره

در فصل پاییز و زمستان آبی تیره و خاکستری بپوشید

قرمز و نارنجی زیباترین رنگ های پاییزی

قرمز و نارنجی از رنگ های گرمی هستند که طراحان لباس برای لباس های پاییزه پیشنهاد می کنند. قرمز و نارنجی جزء رنگ های فصل زمستان هستند که با پوشیدن آن حس خوشایندی را به آدم می دهند. چرا که همرنگ برگ های پاییزی هستند و حال و هوای پاییزی دارند. رنگ قرمز فوق العاده جذاب است و با رنگ های مشکی و سرمه ای ست می شود، در فصل پاییز می توانید با یک مانتو پاییزه یا یک پلیور قرمز یا نارنجی رنگ حسابی خوشتیپ و جذاب شوید.

قرمز تند برای افرادی که دارای پوست سفید و روشن هستند مناسب تر است.

افرادی که دارای پوست کمی تیره یا گندمی هستند توصیه می شود از قرمزهایی که نه خیلی تند و نه خیلی تیره هستند استفاده کنند. در واقع طیفی بین قرمز تیره و روشن برای آن ها مناسب تر است.

افرادی که پوستی تیره دارند رنگ قرمز جیگری مناسب ترین رنگ برای آنها از بین طیف رنگ های قرمز می باشد.

طیف رنگ سبز از مناسب ترین رنگ های فصل زمستان

طیف رنگی سبز زمردی تا سبز تیره هم گزینه های مناسبی برای پدید آوردن یک ست زیبای پاییزی و زمستانی هستند.

سبز زیتونی

کافی است یک بار از این رنگ در لباس های خود استفاده کنید تا متوجه شوید این رنگ تا چه اندازه با پوشش شما و فصل های سرد سازگار است. این رنگ در بسیاری از مجموعه های پاییز و زمستان طراحان مشهور استفاده شده است و می توان آن را به راحتی با زردها، سبزها، قهوه ای ها و ارغوانی و مشکی ست کرد.

یشمی و زمردی

یشمی و زمردی دو تناژ نزدیک به هم و از زیرمجموعه رنگ سبز هستند. این رنگ ها نماینده اشرافی، استطاعت مالی و قدرتمندی هستند. گاهی اوقات این رنگ مورد استفاده آقایانی قرار می گیرد که سعی دارند روی بقیه نفوذ پیدا کنند. در صورتی که زمردی با طلایی ترکیب شود، تاثیرگذاری آن دو چندان خواهد شد.

بنفش

طیف رنگ های بنفش طرفداران زیادی در پاییز پیدا کرده است. برای افرادی که پوست و موهای روشن دارند علاوه بر مشکی بنفش نیز جذابیت خاصی دارد. بنفش با خاکستری به خوبی ست می شود.

بنفش مخملی رنگی است که با ته رنگ سرخابی بیشتر مورد پسند خانم های مشکل پسند قرار گرفته است. این رنگ از تیرگی کمتری نسبت به بنفش برخوردار است.

خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران
خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a