خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

کفش‌های دو گیاهی "ریباک" چیست؟

6 دی 1398   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد_ "ریباک" شرکت تجهیزات ورزشی و از تولیدکنندگان انواع کفش‌های ورزشی، پوشاک و لوازم ورزشی است که حدود پنج ماه پیش، برای نخستین بار کفش‌های گیاهی خود از جنس پنبه و ذرت را  به بازار عرضه کرده است.

مواد اصلی این مدل کفش ذرت و پنبه بود و در طراحی و تولید این کتانی متشکل از یک نوع پنبه ارگانیک، آب و ماده‌ای از ذرت با رشد صنعتی غیر غذایی استفاده شد.

رنگ‌های استفاده‌شده در این محصول کاملاً طبیعی بودند و این کفش‌ها با بسته‌بندی‌های صد در صد بازیافت شده عرضه شدند.

هدف نهایی از این طرح این بود که کفش‌های مبتنی بر محیط‌زیست تولید شوند تا نهایتاً بتوانیم بعد از مستعمل شدن کفش‌ها، به‌راحتی کل مشتقات آن‌ها را دوباره در چرخه تولید قرار داده و از آن‌ها کفش تولید شود.

اما به‌تازگی برند ورزشی جهانی "ریباک" پس از عرضه نخستین کفش‌های بر پایه گیاهی خود در ماه اوت 2018 که بخشی از برنامه پنبه و ذرت کمپانی بود، اکنون یک گام فراتر رفته و کفش دو گیاهی خود را تولید کرده است.

بیل مکلنیس معاون ریباک فیوچر می‌گوید در این محصول مواد اولیه گیاهی جایگزین پلاستیک‌های بر پایه نفت شده است. مهم‌ترین چالش در تولید چنین کفشی تولید مواد اولیه گیاهی بود که ازنظر کارایی بتوانند پاسخگوی نیازهای موجود در کفش‌های دو باشند.

این کفش که در پاییز 2020 روانه بازار می‌شود درواقع نسخه به‌روز شده از کفش Forever Floatride Energy کمپانی "ریباک" است. هر قسمت از این کفش به‌دقت موردتحقیق و آزمایش قرارگرفته تا بهترین و مناسب‌ترین مواد اولیه طبیعی برای تأمین کارایی لازم در آن شناسایی شود.

مجموعه پنبه و ذرت "ریباک" نخستین گام این کمپانی در تولید کفش از مواد قابل رشد بوده است. اکنون این برند با نوآوری دوباره و استفاده از مواد اولیه طبیعی در تولید کفش‌های Forever Floatride Grow موفق به دریافت جایزه شده و بنا بر ادعای خودش پایاترین کفش‌های دو در بازار را تولید کرده است.

هم‌اکنون شرکت ریباک یکی از زیرمجموعه‌های شرکت آدیداس بوده و دفتر مرکزی این شرکت در  شهر کانتون و ماساچوست آمریکا قرار دارد.

خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a