خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

ترند کیف های میکرو در دنیای مد

24 مـهـر 1398   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد_ همواره موضوع سایز کیف های مورد استفاده برای خانمها دغدعه ای جدی و چالشی همیشگی بوده است.

این کیف ها در سالهای خیلی دور یعنی اواسط دهه 1900 مورد توجه خانم ها قرار گرفت و تمامی این کیف ها الهام گرفته از همان دوران است. در آن دوران زنان ثروتمند از این کیف های ظریف برای نشان دادن موقعیت اجتماعی و طبقاتی خود استفاده می کردند.

بعدها سلبریتی از این کیف ها که علی رغم جای کم ، هزینه بسیار بالایی داشتند استفاده کردند.با ارائه سری اول این کیف ها موضوع عدم حمل وسایل سنگین و حفظ سلامتی در دنیاییکه مهمترین وسایل افراد کارت بانکی و موبایل است مطرح شد.

در این میان طراح فرانسوی،"سیمون پورت ژاکوس"(jacquemus) با ارائه Micro bagهمان کیف های کوچک و مینی حجت را در این داستان تمام کرد.

در هفته مد پاریس برند ژاکوموس، کیفی را نمایش داد که لقب کوچکترین کیف جهان را به خود اختصاص داده و هم چنین کوچکترین کیفی است که تا به حال کت واک ها به خود دیده اند. سیمون ژاکوموس با آگاهی کامل و استراتژی ثابت شده ای این ترند کیف را راه انداخت. کیف های "Mini Chiquito"، در اندازه ۸ × ۱۰ به همراه یک دسته، به سرعت در بین سلبریتی ها نظیر ریحانا و کیم کارداشیان جا باز کردند و در مغازه ها نیز یک لیست انتظار بلند بالا برای سفارشات این مدل کیف ایجاد شده است. همه این ها نشان می دهد که این ترند، پتانسیل بالایی برای تبدیل شدن به یک ترند مهم اکسسوری در تابستان ۲۰۱۹ را دارد.

مینی کیف

این اولین بار نیست که ژاکوموس اکسسوری های نا متعارف و عجیب و غریب طراحی می کند. تابستان ۲۰۱۸ نیز کلاه های حصیری بزرگ و سه بعدی و کیف های ساحلی آن، جزو ترند های مورد بحث و جذاب تابستان ۲۰۱۸ بود که بسیار مورد استقبال عموم نیز قرار گرفت.

ظاهرا این طراح فرانسوی می خواهد دوباره آن تاثیر گذاری را تکرار کند ولی این بار با یک رویکردی متفاوت؛ این بار مینی به جای ماکسی. این نکات همه ثابت کننده آن است که سیمون پورت ژاکوموس آن چه که امروزه برای جلب توجه مخاطبان به آن نیاز دارد را درک کرده و به آن آگاهی کامل دارد. او به خوبی ارزش صفحات مجازی و تاثیرات آن بر میزان فروش و شناخته شدن را می داند.

آشنایی با طراح

سیمون پورت ژاکوموس متولد ۱۹۹۰، طراح مد و مدرن فرانسوی و بنیانگذار برند مد ژاکوموس "Jacquemus" است. ژاکوموس در یک خانواده کشاورز متولد شده است؛ پدرش گاه گاهی در بند های متال آواز می خواند و مادرش نقش به سزایی در رشد و تربیت او داشت. او در شهر کوچک "Mallemort" در جنوب فرانسه بزرگ شد. در سال ۲۰۰۸، در سن ۱۸ سالگی، او به پاریس رفت و در آن جا چند ماه در مدرسه اسمود "ESMOD" تحصیل کرد. اما او پس مدتی مدرسه را به خاطر موقعیت کاری ایجاد شده به عنوان دستیار استایلیت برای مجله فشن "Citizen K"، ترک کرد. مرگ ناگهانی مادرش باعث شد که او کار مستقل خود را به عنوان طراح مد زود تر از انتظار آغاز کند و او همیشه مادرش را منبع الهام خود معرفی می کند.

او فقط ۲۰ سال داشت که برند فشن خود را با نام ژاکوموس "Jacquemus" راه اندازی کرد. او طرح های خود را از طریق دوستانش که در جشن فشن نایت ووگ ۲۰۱۰ به تن داشتند، به عموم نشان داد. در سال ۲۰۱۲ او برای ارائه کلکسیونش به فشن شوی پاریس دعوت شد.

سیمون اکثر پارچه های مورد استفاده در کلکسیون هایش را از یک فروشنده لباس کار تهیه می کند. لباس های او دارای برشی ساده با جزئیات کم ولی اصیل هستند. ژاکوموس برخی از چاپ های استفاده شده در لباس هایش را از فیلم ها الهام گرفته است.

سیمون، خلاقیت های خود را با نام فشن "ساده" توصیف می کند. در سال ۲۰۱۴، او کلکسیونی را برای "La Redoute" طراحی کرد و در سال ۲۰۱۵، جایزه ویژه هیئت داوران LVMH را از آن خود کرد. ژاکوموس در سال ۲۰۱۷ لاین کفش را نیز به کلکسیون هایش اضافه کرد و علاوه بر این در سال ۲۰۱۸ اعلام کرد که می خواهد لاین لباس های مردانه را نیز در آینده راه اندازی کند. این طراح جوان و خلاق علاوه بر کفش، اکسسوری های دیگری مانند کیف و کلاه نیز طراحی می کند.

خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران
خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a