خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

هفتمین رویداد کارآفرینی "تازه شو" به روایت خشایار خوش‌آرای

24 مـهـر 1398   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد_  هفتمین رویداد کارآفرینی "تازه شو" با موضوع مد و فناوری، دوشنبه 29 مهرماه از ساعت 9 تا 12 به همت پارک علم و فناوری البرز و با همکاری پارک علوم و فناوری‌های نرم و صنایع فرهنگی برگزاری می‌شود.

خشایار خوش‌آرای مدیر مرکز رشد پارک علم و فناوری البرز و مدیر برگزاری این رویداد درباره جزئیات آن به خبرنگار هنرآنلاین گفت: زمانی که اقدام به برگزاری رویدادی با عنوان "تازه شو" کردیم، تلاشمان بر این بود تا حوزه‌هایی که در زمینه تجاری دارای ضعف بودند را تقویت کنیم و در هفتمین گام به مقوله مد و لباس رسیدیم.

 خوش‌آرای با اشاره به اینکه در دوره‌های گذشته به موضوعاتی همچون گردشگری و زمین‌شناسی پرداخته‌شده است اظهار داشت: به نظر می‌رسد در شرایط کنونی یکی از موضوعاتی که به‌شدت مورد توجه جامعه قرار دارد و در بحث کسب دانش و مهارت، مورد توجه طیف وسیعی از بانوان و آقایان است، موضوع مد و لباس بوده و بر همین اساس در هفتمین دوره به سراغ این جریان رفتیم.

او در ادامه افزود: برای این رویداد یک پنل گفت‌وگو در نظر گرفته‌ایم که با سخنرانی چهره‌های موفق در حوزه مد و لباس همراه است. هم‌زمان با این بخش، مسابقه طراحی لباس با موضوع کارآفرینی برپا می‌شود که نفر برگزیده این مسابقه می‌تواند طی یک دوره بورس رایگان از آموزش‌هایی در حوزه مد و لباس بهره گیرد و به مدت شش ماه نیز به شکل رایگان از خدمات پارک علوم و فناوری‌های نرم و صنایع فرهنگی استفاده کند.

مدیر مرکز رشد پارک علم و فناوری البرز اذعان داشت: رویدادهای استارتاپی حوزه مد و لباس به پرورش ایده و جذب سرمایه کمک می‌کند و امتیازی که ایندست رویدادها دارند این است که فعالان نوپا یاد می‌گیرند که چگونه از تجربیات دیگر افراد بهره گیرند.

او به موضوع لزوم شبکه‌سازی در زمینه پویایی فعالیت‌های تجاری حوزه مد و لباس اشاره و تصریح کرد: در این روش افراد با توانمندی‌های مختلف پا به عرصه می‌گذارند و به اشتراک گذاشتن این قابلیت‌های موجب می‌شود که مسیر درست‌تری برای رسیدن به اهداف پیگیری شود.

در ادامه پوستر هفتمین رویداد کارآفرینی "تازه شو" همراه با اطلاعات تکمیلی آن را ببینید:

خانه مد ایران خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a