خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

.برپایی نشست مشترک مسئولان برگزاری سومین جشنواره مد و لباس دیبا

24 ارديـبـهـشـت 1398   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

اخبار مد+جهاد دانشگاهی+اخبار مدخانه مد_ به گزارش خانه مد به نقل روابط عمومی جهاد دانشگاهی هنر، نشست مشترک مسئولان برگزاری سومین جشنواره مد و لباس دیبا با مدیران گروه طراحی پارچه و لباس دانشگاه‌های تهران و دبیران انجمن‌های علمی، سه‌شنبه 24 اردیبهشت به میزبانی کافه دُرسا برگزار می‌شود.

الهام زایجانی دبیر سومین جشنواره مد و لباس دیبا با اشاره به برگزاری این نشست به میزبانی برند دُرسا گفت: در این نشست مدیران گروه طراحی پارچه و لباس دانشگاه‌های تهران و دبیران انجمن‌های علمی در فضای دوستانه گرد هم آمده تا در جریان اقدامات صورت گرفته در روند برگزاری این دوره از جشنواره دیبا قرار گیرند.

وی ادامه داد: همچنین در این نشست توضیحاتی پیرامون حضور پُررنگ دانشجویان و فارغ‌التحصیلان خلاق و مستعد در این جشنواره ارائه خواهد شد و از آنجا که این جشنواره به رتبه برتر جایزه ویژه 10 میلیون تومانی را در نظر گرفته است در زمینه مراحل طی شده تا مشخص شدن نفر برگزیده نیز نکاتی مطرح خواهد شد.

معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی هنر تصریح کرد: جشنواره دیبا از جمله جشنواره‌های جریان‌ساز در حوزه طراحی مد و لباس است که طول مدت کوتاه برگزاری خود به دستاورد مطلوبی دست پیدا کند و در این دوره تأکید بر اعطای یک جایزه ویژه  10 میلیونی به رتبه برگزیده داریم که قطعاً رقابت میان شرکت‌کنندگان در آن را افزایش داده و بر کیفیت کمی و کیفی آن  نیز خواهد افزود.

وی در پایان با تشکر از شاهین فاطمی(برند دُرسا) برای میزبانی از این نشست، گفت: نشست عصر سه شنبه جشنواره دیبا با کیفیتی که به آن اشاره شد ساعت 18 تا 20 در محل کافه دُرسا منعقد خواهد شد.

خانه مد ایران








نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایران



مد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a