خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

دست‌اندازهای اقتصادی نباید شوق ادامه کار را از طراحان لباس بگیرد

27 خـرداد 1397   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

به گزارش خانه مد به نقل از هنرآنلاین: خاتون شهبازی مشاور و برنامه ریز ارتباطات یکپارچه بازاریابی درباره ضرورت برپایی کارگاه تأثیر شوق در توسعه کسب و کار فعالان حوزه مد و لباس در آینده نزدیک و همچنین اهداف خود از برپایی کارگاه تاثیر شوق در موفقیت و شکست کسب و کار به خبرنگار هنرآنلاین، گفت: واقعیت آن است که فعالان حوزه مد و لباس به ویژه طراحان به دلایل گوناگون از جمله نوسانات بازار، بخشی از انگیزه خود را برای ادامه کار از دست داده اند.
او با اشاره به اینکه شوق از دو منظر فردی و سازمانی مورد بررسی قرار می گیرد اظهار داشت: هر اندازه انگیزه و نیروی پنهان درونی کمرنگ شود، اشخاص و سازمان ها دچار افول روحی می شوند و این امر در کارهای گروهی بیشتر نمود پیدا می کند زیرا وقتی مدیر یک مجموعه تحت تأثیر شرایطی دچار یأس می شود، تمام مجموعه تحت تأثیر آن قرار خواهد گرفت.
شهبازی با تأکید بر لزوم اشراف فعالان حوزه مد و لباس به ویژه طراحان بر امور بازاریابی، بازارسازی و شناخت رفتار مخاطب بیان کرد: توسعه ارتباطات از مسیر بازاریابی و تبلیغات یکی از راهکارهای مهم و اساسی در مسیر تحقق اهداف بوده و حوزه مد و لباس در بحث تبلیغات و شناسایی بازار آنگونه که باید در سال ها یاخیر تقویت نشده است.
این مشاور و برنامه ریز ارتباطات یکپارچه بازاریابی در ادامه افزود: طراحان لباس نباید اجازه دهند نوسانات ارز و دست اندازهای اقتصادی، انگیزه و شوق ادامه کار را از آن ها بگیرد. عارضه یابی می تواند ضمن مشخص کردن دلایل کاهش انگیزه کار در آنان به پیشبرد اهداف کمک کند.
او با اشاره به اینکه نمی توان منکر شد که فضای اقتصادی در پیشبرد هر کاری بسیار اثرگذار است اذعان داشت: متأسفانه فضای اقتصادی موجود باعث سردرگمی و تشویش اذهان عمومی شده و افراد را از تصمیم گیری و برنامه ریزی بلند مدت وا داشته اما بطور مثال کارگاهی که با عنوان "رهایی از سردرگمی در کسب و کار" اوایل امسال برگزارکردم، مباحثی مطرح شد که نشان داد می توان در فضای فعلی نیز هرگونه فعالیتی منجر به موفقیت شود و در این میان رشد و تقویت مهارت های فردی و سازمانی در اولویت است.

شهبازی افزود: بررسی ها نشان می دهد شرایط اقتصادی فعلی تأثیرات نفی بر روحیه فردی و جمعی فعالان حوزه مد و لباس گذاشته و در چنین فضایی آشنایی با مقولاتی همچون بازاریابی علمی و اصولی، تبلیغات وکسب دانش روابط عمومی می تواند کمک شایانی به بهبود شرایط حاکم کند.

خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a