خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

اعلام ویژه‌برنامه‌های سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران برای عید فطر

24 خـرداد 1397   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- سعید اوحدی رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران ظهر روز سه شنبه در نشست خبری فعالیت های ویژه برنامه عید سعید فطر با اشاره به برنامه های ویژه برای برگزاری نماز عید فطر گفت: 60 میلیون پیامک با همراهی مخابرات در 3 اپراتور برای مردم ارسال می شود که این پیامک ها با محوریت موضوع نماز عید فطر خواهد بود.
وی ادامه داد: از امشب نیز شاهد تغییر چهره شهر به مناسبت عید فطر خواهیم بود که توسط معاونت زیباسازی شهرداری تهران خواهد بود.
به گفته اوحدی مراسم نور افشانی در 20 میدان اصلی شهر به مناسبت عید سعید فطر نیز در شب عیدفطر برگزار می شود .
رئیس سازمان فرهنگی شهرداری تهران در بخش دیگری از سخنان خود به هماهنگی های ایجاد شده با وزارت آموزش و پرورش برای بهتر برگزار شدن برنامه های نماز عید فطر اشاره کردو گفت: با هماهنگی هایی که با وزارت آموزش و پرورش و معاونت پرورشی صورت گرفته است ،آموزش و پرورش در استقبال و بدرقه ، برگزاری جشنواره های مختلف با ما همکاری خواهد داشت.
وی ادامه داد: بر این اساس 350 دانش آموز از سوی سازمان دانش آموزی با لباسهای متحد الشکل با 40 هزار گل از نمازگزاران استقبال و بدرقه می کنند، همچنین این دانش آموزان به خواندن تواشیح و سرود قبل از برگزاری نماز عید فطر می پردازند.
اوحدی در بخش دیگری از سخنان خود به برگزاری دو جشنواره دلنوشته های روزه اولی و جشنواره عکس و فیلم کوتاه نماز عید فطر اشاره کرد و افزود: جشنواره دل نوشته های روزه اولی را خواهیم داشت که به چهل دل نوشته به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب جوایزی اعطاء می شود. همچنین سعی داریم این دلنوشته ها را در آینده تبدیل به کتاب جامعی کنیم.
رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در ادامه به برگزاری جشنواره فیلم کوتاه و عکس عید فطر اشاره کرد و گفت: متاسفانه ما هیچ فیلم و عکسی برای مستند سازی نداشتیم که برگزاری این رویداد کمک شایانی به ما برای داشتن آرشیو مناسب خواهد کرد، بر همین اساس این رویداد در دو بخش جوانان و بزرگسالان برگزار می شود که در این دو بخش به 40 نفر جوایزی اهدا می شود .
وی اضافه کرد: یکی دیگر از برنامه های سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران گلباران نمازگزاران به وسیله بالگرد خواهد بود.
به گفته اوحدی 8 نگار گذر در حاشیه برگزاری مراسم نماز عید فطر با رویکرد تجلیل از شهدای انقلاب، دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم خواهیم داشت که یکی از این نگار گذرها به زبان عربی و انگلیسی خواهد بود که مخصوص مهمانان حاضر در نماز عید فطر خواهد بود.
سعید اوحدی در ادامه به پذیرایی از نمازگزاران عید فطر اشاره کردو گفت: از حاضران در نماز عید فطر پذیرایی های با بسته های کوچکی خواهد شد که این اقدام توسط خیرینی است که نذرهایی برای پذیرایی از روزه داران دارند و سازمان فرهنگی و هنری شهرداری برای این امر هیچ هزینه ای نکرده است.
رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری در پایان این نشست درباره پارکینگ هایی غیر از پارکینگ های مصلی برای نمازگزاران در نظر گرفته شده است اشاره کردو افزود: با همکاری با وزارت آموزش و پرورش داشتیم قرار بر این شد که کلیه مدارسی که در ضلع شرقی و شمالی مصلی قرار گرفته اند پارکینگهای خود را در اختیار نمازگزاران قرار دهند اما با این وجود ما از مردم درخواست داریم با وسایل ارتباط جمعی چون مترو و اتوبوس برای خواندن نماز به مصلی بیایند.
وی یادآور شد: برنامه های سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران از ساعت 6 صبح در مصلی تهران آغاز می شود.

خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a