خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

برند نیل/ معرفی برندهای ایرانی

23 ارديـبـهـشـت 1397   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد_ نیل، یک برند ایرانی در زمینه طراحی مد است که توسط نیلوفر علی نژاد تاسیس شد. علی نژاد مدتی است که درطراحی مد پیشرفت زیادی در ایران داشته و با وجود برندهای داخلی که سعی در طراحی و تولید محصولات با کیفیت دارند، گرایش به لباس های خارجی کمتر می شود. شاید این برندهای ایرانی و طراحان ایرانی چندان برای همه شناخته شده نباشند. در سری مطالب "معرفی برندهای ایرانی" ر خانه مد با در این قسمت به معرفی برند "نیل" می پردازیم. در ادامه با ما همراه باشید.
نیلوفر علی نژاد متولد اسفند 1367 در شیراز و فارغ التحصیل رشته ی گرافیک در مقطع کارشناسی ارشد است. او به رشته ی طراحی مد علاقه داشت و دوره ی طراحی لباس را در مجتمع فنی تهران گذرانده است. نیلوفر علی نژاد در سال 93 برند "نیل" را راه اندازی کرد و به کمک مادرش که خود در حرفه ی خیاطی فعالیت می کرد اولین کالکشن خود را در شیراز به نمایش گذاشت. نیلوفر علی نژاد علاوه بر طراحی مد به تدریس در دانشگاه نیز مشغول است. آثار "نیل" در مجموعه های "اونکس"، "ام-زون" و "استودیو مدام" به نمایش گذاشته شده است. آثار نیلوفر علی نژاد نو و خلاقانه و گاهی مفهومی است و طراحی های تک رنگ و سادگی فرم لباس ها سبک مینیمال را در طراحی های او نشان می دهد. طراحی های او عمدتا با برش های ناموزون و گاهی بدون برش هستند و علاوه بر این لایه ها و دراپه های مختلف و متفاوتی در طرح های او دیده می شود.
نیلوفر علی نژاد، طراح لباس، ایده پرداز و مدرس دانشگاه در گفت وگویی با استودیو مدام درباره ی انتخاب رشته ی طراحی لباس گفت: "این علاقه ریشه در کودکی من دارد. از زمان کودکی، مادرم که خیاط بود، کارها و ایده های من را اجرا می کرد و من می توانستم واکنش مردم را نسبت به طرح هایم ببینم و این گونه بود که تصمیم گرفتم بعد از کارشناسی ارشد این رشته را دنبال کنم."

خانه مد ایران خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a