خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

کلکسیون بهار 2018 برند بالنسیاگا

20 فـرورديـن 1397   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- دیمنا واسالیا ، طراح خلاق و هوشمند این برند ، ملقب به دوربین مدار بسته دنیای مد است از این رو که مشاهده و تمرکز بر پوشاک و یونیفورم ها و عادات اجتماعی مردم از علاقه مندی های اوست.
دیمنا در ارتباط با این مجموعه چنین می گوید: "دنیای مد، انعکاس روش زندگی ما می باشد . من تمایل داشتم که فضای حاکم بر این رویداد ، انتظار حادثه ای خطرناک را در ذهن مخاطب القاء کند." کفش های نوک تیز پاشنه بلند با تیغه های خنجر مانند نازک و بندی که دور مچ پا حلقه میشود ومکان تاریک غار مانند این نمایش، از آیتم های شاخص این کلکسیون هستند که در ایجاد این حس کاملاً موفق می باشند.
پیراهن های سایز بزرگ راه راه مردانه ، پارچه های پشمی چهارخانه، دامن های کاملا چسبان، تی شرت ها، کاپشن های چند کاره و پیراهن های غیر رسمی بانوان ، از آیتم های اصلی این مجموعه هستند .
دیمنا دراین رویداد هنری، با تلفیق لباس های ظاهراً نامتجانس به یکدیگر از جمله بارانی به کاپشن جین، زیرپوش توری به لباس ابریشمی خالدار و لبا س زیر به بلوز های یقه اسکی ، طرح های بسیار خلاقانه و متفاوتی را در معرض نمایش می گذارد که تفسیر جدیدی از چند لایه لباس پوشیدن ارائه می دهند.
طراحی ترکیبی این لباس ها به مخاطب این اجازه را می دهد تا از هر دو روی لباس استفاده کند. گوشواره های طلایی بزرگ، کمربندها ی زنجیری و بند کیف های متفاوت ، پارچه های با طرح اسکناس دلار و یورو و تصاویر غروب خورشید و کوهستان از دیگر موارد قابل توجه این کلکسیون هستند.
بنا بر یک تفکر سنتی در دنیای مد ، خلق آثار جدید ، تنها در صورتی میسر است که اشیاء به درستی انتخاب شوند و با ظرافت در کنار هم قرار بگیرند ولی طرح های واسالیا ، این تفکر را به چالش کشیده و با آمیختن مرزهای دنیای واقعی و ساختگی، مفهوم متفاوتی را مطرح می کند که بی شباهت به یک گزارش یا نظرسنجی در مورد وضعیتی که همه ما در آن زندگی می کنیم نمی باشد. چنین دیدگاهی برای دیمنا واسالیا طراحی که از چشمان تیزبینی برای مشاهده شرایط سیاسی- اجتماعی برخوردار است ، اصلاً دور از ذهن نمی باشد.

خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران
خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a