خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

درخشش مد اسلامی ایرانی در اکسپوی حلال روسیه

13 خـرداد 1396   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- اواخر اردیبهشتماه و در روزهای 18 تا 20 می 2017، اکسپوی حلال روسیه در شهر کازان برگزار شد که در این رویداد، مریم تاجگردون مدیر برند نورا به نمایندگی از ایران حضور داشت.
تاجگردون درباره این رویداد به خبرنگار هنرآنلاین گفت: یکی از دستاوردهای مهم چنین برنامههای هنری و بین المللی، تبادل فرهنگهای گوناگون در بستر تأثیرگذار مد و لباس است و در این اکسپو شاهد آن بودیم که هنرمندان از کشورهای مختلف، لباسهای سنتی و بومی خود را در قالب فشن شویی اسلامی و به مدت دو روز به نمایش گذاشتند.
مدیر برند نورا با اشاره به برپایی نشستهای اقتصادی در این اکسپو بیان کرد: یکی از رویکردهای مهم این رویداد، توجه به مسئله واردات و صادرات مد و لباس اسلامی در میان کشورهای مختلف به ویژه کشورهای دارای جمعیت قابل توجه مسلمان بود که مورد توجه و استقبال بسیاری از مدعوین قرار گرفت.
مدیر برند نورا با اشاره به حضور دو گروه ایرانی در این اکسپو اظهار داشت: به اتفاق دیگر گروه، در مجموع 16 دست لباس برای حضور در فش شوی اکسپوی حلال روسیه به نمایش گذاشتیم که آثار ایرانی به دلیل داشتن تنوع رنگ و طرح با استقبال درخور دیگر حضار مواجه شد.
او با اشاره به داشتههای فرهنگی و تمدنی غنی در کشورمان به عنوان دستمایه برای کاربرد در حوزه مد و لباس اظهار داشت: معماری ایرانی میتواند یک منبع الهام ارزشمند برای طراحان مدهای اسلامی باشد و سوزن دوزی های ایرانی که در نوع خود بینظیر به نظر میرسند توجه هر مخاطبی را به خود جلب میکند.
هنر آنلاین

خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران
خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران
خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a