خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

صنایع نساجی و چاپ در جشنواره حضور دارند

9 اسـفـنـد 1392   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- حمید رضا نیک طبع گفت: برای آشنایی بیشتر مردم و فعالان عرصه طراحی با یکدیگر، قصد داریم در سومین جشنواره مد و لباس فجر از صفر تا صد تولید پوشاک را در نمایشگاه به نمایش بگذاریم.

حمید رضا نیک طبع، مسئول بخش صنعت و تکنولوژی سومین جشنواره مد و لباس فجر از حضور صنایع نساجی خبر داد و گفت: بسیاری از صنعتگران و فعالان عرصه پوشاک کشور می دانند که دلیل تمام مشکلات اخیر ارتباط ضعیفی است که بین صنعتگر، تولیدکننده و طراح وجود دارد.

او صنعتگر، تولیدکننده و طراح را از اعضای یک خانواده دانست و بیان کرد: تمام این افراد اعضای یک خانواده هستند که متاسفانه یکدیگر را نمی شناسند و به صورت کاملا مستقل و جداگانه حرکت می کنند در حالی که شناخت خواست مردم نیازمند همکاری نزدیک و بر روی قاعده است.

مسئول بخش صنعت و تکنولوژی سومین جشنواره مد و لباس فجر تصریح کرد: برای آشنایی بیشتر مردم و فعالان عرصه طراحی با یکدیگر، قصد داریم در جشنواره امسال از صفر تا صد تولید پوشاک را در نمایشگاه به نمایش بگذاریم.

نیک طبع، آشتی اعضاء و فعالان عرصه پوشاک را ضروری دانست و در این باره گفت: برای آشنایی مردم با صنعت و صنعتگران با مردم هیچ راهی بهتر از نمایش فعالیت های این عرصه نیست به همین خاطر ابزار آلات صنعتی در مدت زمان جشنواره به نمایش گذاشته می شوند تا علاقمندان با روند تولید نخف بافت و ... آشنا شوند.

او نمایش صنایع و ماشین آلات را گام نخست دانست و بیان کرد: باید برای حرکت در این مسیر از جایی شروع کنیم و چه جایی بهتر از شناخت خواسته های مردم آن هم به صورت نزدیک؟

مسئول بخش صنعت و تکنولوژی سومین جشنواره مد و لباس درباره کارخانجاتی که در این بخش حضور دارند گفت: شرکت ایران نوبافت تولیدکننده نخ های پنبه ای و گردبافت تریکو و شرکت نفیس نخ تولیدکننده نخ های پلی استر و ابریشم مصنوعی تا امروز برای شرکت در جشنواره اعلام آمادگی کرده اند.

نیک طبع از چاپ طرح های درخواستی مردم بر روی لباس طی مدت جشنواره خبر داد و بیان کرد: جشنواره امسال میزبان مدرن ترین دستگاه های چاپ موجود در ایران است که به صورت مستقیم طرح های طراحان را در همان نمایشگاه بر روی لباس های درخواستی با بهترین کیفیت چاپ می کند.

او تاسیس اتاق فکر در بنیاد ملی مد و لباس را لازم دانست و در این باره گفت: اتاق فکر کمک می کند که صنعتگر، طراح و تولیدکننده رو در روی یکدیگر به بررسی مشکلات بپردازند و بهتر بتوانند موقعیت را درک کنند.

مسئول بخش صنعت و تکنولوژی سومین جشنواره مد و لباس فجر گفت: مد اسلامی با پارچه ترک همخوانی ندارد این در حالی است که بسیاری از طراحان پارچه های ایرانی را نمی شناسند شاید مهمترین دلیل آن عدم شناخت صنعتگران از نیاز این عزیزان باشد لذا ما آمده ایم که این فضا را پر کنیم.

نیک طبع دلالی و واسطه گری را عامل اصلی مشکلات امروز بازار پوشاک ایران دانست و گفت: متاسفانه تولید اولیه نساجی ایران با آنچه به دست مردم می رسد تفاوت فاحشی دارد که عمده دلیل آن دلالی و واسطه گری است لذا امیدواریم با این آشتی فاصله ها برطرف شود و این مشکلات رفع گردد.

خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a