خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران

KHANEMOD.COM

جواهرات و زیورالات جدید در بهار و تابستان ٢٠١٩

30 ارديـبـهـشـت 1398   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد_ با نزدیک شدن به بهار و تابستون لباس ها متناسب با آب وهواى همون فصل تغییر مى کنند و معمولاً توجه بیشتر افراد را به خود جلب مى کنند ؛ اما شاید همه به جزیئات زیاد توجه نکنند که مى تواند به شدت در ظاهر تاثیر گذار باشد.استفاده درست و متناسب از جواهرات و اکسسورى ها میتواند استایل شما را جذاب تَر کند و باعث بیشتر دیده شدن لباس هایتان گردد. با توجه به همین جزیئات ساده میتوانید شیک تَر بنظر برسید .

جدیدترین (زیورالاتى) که در بهار و تابستان پیش رو ترند هستند ، را معرفى مى کنیم.

١-در این ترند تمرکز بیشتر روى تجمع و استفاده چند لایه از ( زیورالات ) است. استفاده از چند لایه گردنبند که روى هم انباشته شدن که در سال هاى قبل هم بوده، این ترند اولین بار توسط کوکو شنل استفاده شده است. از انگشت هاى حلقه اى تزیین شده با مروارید و چندتا دستبند و به صورت چندلایه تا نزدیک ارنج .

٢-در بهار پیشرو در فشن شوها شاهد (جواهراتى) بودیم که روى سر قرار میگیرد که بعضى از آن ها مانند تاج است و شما مثل پرنسس بنظر میایید و بعضى دیگه روى سر و صورت مثل یه نقاب و یا جواهراتى که هندى ها از آن استفاده مى کنند هستند .این نشون میده که جواهرات علاوه بر استفاده هاى روتین در زمینه هاى دیگرى نیز استفاده مى شود .

٣-استفاده از گوشواره هاى بزرگ در شکل ها ى مختلف مثل حلقه هاى دایره اى بزرگ توخالى یا توپر ، هم چنین در بعضى گوشواره ها قسمت پایین حلقه برداشته شده و به صورت نعل درآمده و در بعضى دیگرحلقه ها ضخیم تَر شده این گشواره هاى بزرگ معمولاً با لباس هایى با یقه باز و یا دکلته بیشتر به چشم مى آیند.

۴-در سال پیشرو انواع چوکر هایى(گردنبند هایى که معمولاً دور گردن بسته مى شوند )که در فشن شو ها دیده شده چوکر با حلقه هاى بزرگ ، چوکر با لوگوى برند و چوکر هایى از جنس چرم . درسته که چوکر ها را معمولاً به گردن میبندن اما امسال بعضى از برند ها آن را روى لباس بستن که حتی با لباس هاى یقه دار هم دیده شده است.

۵-کمر خانم ها همیشه مورد توجه بوده و یکى از اکسسورى هایى که براى جلب توجه روى کمر میتوانیم از آن استفاده کنیم کمربند است . کمربند هاى چند لایه مثل گردنبند هاى چندلایه امسال بسیار در شوها دیده شده هم چنین استفاده از لوگو برند در کمربند و همین طور کمربند هایى از جنس صدف و مروارید و... بسیار محبوب هستند.

  ۶-یکى از ترند هاى بهار پیشرو زیورالات بزرگ و بلند است مثل گوشواره های بلند ، این گوشواره ها بلند طراحى شدن تا وظیفه ى گردنبند را هم انجام دهند.

 ٧-یکى دیگر از موارد استفاده از( جواهرات ) در بهار پیشرو در تزیین لباس ها است این جواهرات و اکسسورى میتوانند در یقه و سرشانه لباس ، در حاشیه لباس یا به عنوان بالاتنه لباس استفاده شوند.

خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران
خانه مد ایران خانه مد ایران
نظر شما چیست؟

خانه مد ایران


اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a