KHANEMOD.COM

اجرای کنسرت سایه جان در تالار وحدت

28 تـيـر 1397   خانه مد ایران    نویسنده: خانه مد ایران   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- برنامه کنسرت گروه بزرگ فروزان با نام "سایه جان"به خوانندگی صادق شیخ زاده و آهنگسازی سیاوش عبدی و اشعار هوشنگ ابتهاج در تاریخ 2و3مردادماه درتالار رودکی به روی صحنه میرود.

این اجرا در دو بخش به روی صحنه خواهد رفت. در بخش نخست بخش هایی از آلبوم مولانا جان اجرا می شود و در بخش دیگر کنسرت سازهای کوبه ای به هنرنمایی می پردازند.

گروه فروزان متشکل از 70 نوازنده دف و یک گروه سازهای ایرانی است که فعالیت خود را از سال 1385 آغاز کرده است. این گروه از نخستین گروه های دف نوازی ایران است که به رهبری سیاوش عبدی اجراهای متعددی را در کارنامه خود ثبت کرده است.

این گروه توانست در دی ماه 1393 با حضور 120 دف نواز از سراسر کشور و با خوانندگی بیژن کامکار. بزرگترین کنسرت گروه نوازی دف را در برج میلاد تهران برگزار کند.

از دیگر فعالیت های گروه موسیقی فرزان می توان به اجرای کنسرت قونیه که به مناسبت بزرگداشت مولانا برگزارشد، اشاره کرد.

هنرمندای چون بیژن کامکار، مجید درخشانی، میلاد کیایی، جمشید عندلیبی، مسعود جاهد و ... با این گروه همکاری داشته اند .

سیاوش عبدی، سرپرست گروه، نوازنده دف و تمبک، مولف کتاب نانوشته های دف و آهنگساز است. وی تا کنون اجراهای متعددی در ایران و خارج از کشور داشته است. انتشار آلبوم "مولانا جان" در سال 1396 از جمله فعالیت های وی می باشد.

گفتنی است: در کنسرت سایه جان بخشی از آلبوم مولانا جان با اشعاری از هوشنگ ابتهاج و خواندگی صادق شیخ زاده توسط گروه آنسامبل ایرانی فروزان به اجرا درخواهد آمد.:

.در بخش دیگر کنسرت نیز سازهای کوبه ای با همراهی خواننده هنرنمایی خواهند کرد.

گفتنی است: علاقمندان جهت تهیه بلیط این کنسرت می توانند به سایت ایران مراجعه نمایند.

خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران
خانه مد ایران a