KHANEMOD.COM

مصاحبه با ری کلوین موسس برند Ted Baker

12 تـيـر 1397   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- نام تجاری تد بیکر نه تنها از لحاظ ظاهری کلاسیک و زیبایی شناسی رنگارنگ، بلکه به خاطر کیفیت بی نظیر آن، تحسین برانگیز است. با داشتن مشتری های برجسته ای مانند کیت میدلتون، اولیویا پالرمو و اما الواودین توانسته جذابیت بالایی برای کشور های حوزه اقیانوس اطلس کسب کند. طراحی های این برند در کنار داشتن ظاهر کلاسیک، شیوه طراحی بریتانیایی را یش گرفته اند و در همین میان، یچ و خم های مخصوص شرکت نیز به طراحی این محصولات اضافه شده است. این برند کار خود را در اواخر دهه هشتاد میلادی شروع کرد.
ما به اندازه کافی خوش شانس بوده ایم که توانستیم با ری کلوین موسس خلاق و با پشتکار برند تد بیکر مصاحبه کنیم. ری کلوین با رویکرد متمایز خود با الهام از مد و سلقیه شخصی فردی، یک نام تجاری را تاسیس کرده است کهنه تنها ارزش شناخت بین المللی را دارد، بلکه بخاطز انتقاد های نوظهور بی نظیر آن مورد توجه قرار گرفته است.
یک سرگرمی غیر قابل انکار و تکرار در شخصیت شما وحود دارد که پا درکمپین های شما هم گذاشته است. اگر بخواهید زیبایی شناخنی خود را در پنج کلمه توصیح کنید آن کلمات چه خواهند بود؟
کیفیت، جزییات، بی وقفگی، مبهم بودن و متفکرانه بودن.
عجیب و غریب ترین و سخت ترین منابع الهام شما برای طراحی های برندتان چه بوده است؟
خوش شانسی من این است که یک تیم طراحی عالی دارم که همیشه به من الهام می دهد. ایده های بزرگ می توانند از همه جا سرچشمه بگیرند اما زیبا ترین ایده های من زمانی به من الهام شده اند که در حال ماهیگیری و یا پرواز بر فراز آب های آرام سالیسبوری در انگلستان بوده ام. من این مکان را خیلی دوست دارم. این جا به من زمانی برای فکر کردن برای همه چیزی که با آن درگیر هستم را می دهد و به من کمک می کند کاه به افکارم نظم بدهم.
تد بیکر امسال عضوی از رویداد امداد و فشن بود؛ می توانید کمی در مورد حضور شرکتتان در این رویداد به ما بگویید؟
کمپانی تد بیکر امسال کلیدی ترین گرایش های مجموعه "SS15 Pinch Me" این شرکت را به نمایش گذاشت. این مجووعه پر است از بافت ها، رنگ ها و طرح های زیبا برای زنان و مردان. ما افتخار میکنیم کاه امسال عضوی از رویداد امداد و فشن بودیم که به همکاری بنیاد خیریه لوسی در ساختمان امید برگذار شد .
یک روز معمول از زندگی ری کلوین رو توصیف کن!
در تد هیچ روز شبیه به روز دیگری نیست. به همین خاطر است که این شرکت به مکان مهیجی تبدیل شده است. می شود در جلسه ای با فروشنده ها بد و یا با تیم خبری و طراحی مصاحبه و دیدار داشت. حتی، می شود در یک شهر و یا کشور دیگر فروشگاهی افتتاح کرد. زندگی هیچ گاه برای من خسته کننده نیست.
چه کسانی لباس های نام تجاری تد بیکر را می خواهند؟
من برای مشتری هایم طراحی می کنم نه برای رقابت و داشتن پرستیج در مقابل دیگر رقبا. پس این در مورد دادن چیزی است که مشتریان می خواهند: کیفیت پایدار، منحصر به فرد بودن، نوآورانه بودن، دقت به جزییات و مهم تر از همه، کیفیت دو برابر بیشتر از قیمت.
پروسه یک طراحی ساده در تد بیکر چگونه است؟
تیم طراحی در تد بیکر از چند فصل جلو تر، محصولاتی را که باید در فروشگاه ها عرضه شوند را طراحی می کنند. آن ها از دنیای اطراف خود مرتبا الهام می گیرند. آن ها در خانه با پارچه های مرغوب و برش های دقیق ایده های خود را می سازند تا جزییات و زیبایی هایی را که کمپانی تد به آن معروف است پیاده کنند.
محصولات تد بیکر بسیار سرگرم کننده و متنوع اند، اما محصولات این شرکت طراحی کلاسیک را هم در خود جای داده اند. شما چگونه اعتماد به نفس در آمیختن طراحی نوین و کلاسیک را به دست آورده اید؟
از جزییات ظریف گرفته تا نوشته های زیبا روی بسته بندی ها، همه و همه کیفیت و کارایی بیشتری نسبت به قیمت خود دارند. این است که باعث می شود مشتریان نام تجاری تد بیکر را دوست داشته باشند و از استفاده از آن لذت ببرند.
شما زیبایی شناسی امروز بریتانیایی را چگونه توصیف می کنید؟
طراحی بریتانیایی در لایه بندی و خیاطی دقیف شناخته می شود. چیزی که ما در تد بیکر به آن افتخار می کنیم. راز موفقیت در ایجاد یک حس هم آمیختگی در محصولات است.
گرایش های اصلی تد بیکر برای طراحی لباس های زنانه و مردانه به چه شکل است؟
این فصل همه چیز در مورد در هم پاشیدگی و رنگ است. برای زنان، در زنده جلوه دادن لباس شان با رنگ های پر رنگ و المان های اضافی با بافت های ضخیم است. ما این کار را با پرینت بافت های ریز و طراحی طرح ها بر روی رنگ های جذاب مات انجام می دهیم. در نهایت، این طرح ها به عنوان لباس و یا دامن عرضه می شوند.
آیا شما چیز سوپرایز کننده و یا تعجب بر انگیزی در آینده تد بیکر می بینید؟
تد همیشه برگ برنده ای داشته و همیشه در بالاترین سطح قرار داشته است. افتتاح فروشگاه جدیدی در مکان جدید، فعالیت های الکترونیکی و معرفی محدوده جدیدی از محصولات همیشه در دستور کار ماست. تد همیشه چند قدم جلو تر است.

خانه مد ایران
خانه مد ایران a