KHANEMOD.COM

چهار مهارت کاربردی برای زیباتر شدن ، که هر خانمی باید بیاموزد!

20 خـرداد 1397   خانه مد ایران    نویسنده: مدير وب سايت   خانه مد ایران    خانه مد ایران پرینت

خانه مد- شما بعنوان یک زن ، باید از یک سری تکنیک های خاص و ضروری برای مراقبت از زیبایی خود آگاه باشید ، اگرچه ممکن است گاهی اوقات ، از دوستان یا منابع دیگر ، مشاوره هایی در زمینه زیبایی و نحوه آرایش دریافت کنید اما در بیشتر موارد، این اطلاعات چندان کاربردی و مفید نیستند، لذا در همین راستا ، مقاله حاضر، سعی داردبا مروری کوتاه بر چند دستورالعمل متفاوت و تأثیرگذار که هر بانویی برای زیباتر شدن به آنها احتیاج دارد، شما را در این زمینه یاری کند .
مژه های بلند:
استفاده از مژه های مصنوعی ، در نگاه اول ، چندان راحت به نظر نمی رسد ولی بدون شک با کمی تمرین ، در بکار بردن آنها خبره خواهید شد.
ابتدا به مژه های طبیعی خود ، فرمژه و ریمل بزنید تا پایه محکمی برای تحمل وزن مژه های مصنوعی ایجاد شود. سپس طول مژه های مصنوعی را بر اساس طول پلک خود تنظیم نموده و در صورت لزوم آنها را کوتاه کنید.
حالا با ظرافت به لبه مژه های مصنوعی چسب می زنیم و اجازه میدهیم که چسب از حالت آبکی خارج شده و کمی سفت شود . (بهتر است از چسب های تیره تر استفاده شود.) در نهایت به آرامی و با دقت، به کمک یک موچین ، مژه ها را روی پایه مژه های طبیعی قرار داده و از یک سمت به سمت دیگر به نرمی فشار می دهیم.
لب های برجسته :
هر دختری تمایل دارد بدون عمل جراحی و پروتز، لب های برجسته و قلوه ای داشته باشد، که خوشبختانه با چند تکنیک میتوان تا حدودی به این آرزو ، جامه عمل پوشاند و لب ها را برجسته تر از شکل طبیعی آنها نشان داد.
ابتدا روی لب های خود مرطوب کننده و یا چرب کننده بی رنگ بمالید ، سپس یک مسواک را با حرکات دورانی روی لب های خود حرکت دهید. حالا با استفاده از خط لب، میتوانید لب های خود را بزرگتر از اندازه واقعی دور گیری نمایید اما در این کار نباید افراط کرد چرا که نتیجه هر چه طبیعی تر باشد زیباتر به نظر می رسد.
اکنون نوبت رژ لب ( همرنگ خط لب) و در صورت تمایل برق لب است. چنانچه در بخش مرکزی لب از جلای بیشتری استفاده شود ، لب ها حجیم تر به نظر می آیند.
ابرو:
با توجه به اینکه ابروها ، قاب چهره محسوب می شوند لذا مدل ابروها و تناسب آنها با دیگر اعضای صورت بسیار مهم است.
برای داشتن ابروهای خوش فرم بهتر است از فیلم های آموزشی در اینترنت که نحوه شکل دادن ابرو را با توجه به استخوان حدقه و فرم بینی آموزش می دهند ، کمک بگیرید تا زیباترین انحنا را در ابروی خود ایجاد کنید. در انتها بخش های خالی ابرو را با کمک مداد ابرو یا سایه ابروی مات پر نموده و با ژل ابرو، شکل نهایی را تثبیت نمائید.
موهای مواج:
برای داشتن موهای موج دار و خوش حالت ، وقتی موها نیمه خیس هستند کل موها را از وسط به دو قسمت تقسیم کنید و ابتدا موهای یک طرف را از سمت ریشه به یک جهت جوری بتابانید که باز نشوند .

همین کار را برای طرف مقابل نیز انجام دهید و موهای تابیده هر دو طرف را بالای سر سنجاق نمایید. موها باید به همین شکل تا صبح باقی بمانند .
پس از بیدار شدن از خواب ، سنجاق ها را باز نمائید. حالا نوبت این است که با یک تکان سریع سر ، دارای موهائی بسیار خوش حالت و مواج شوید. در پایان با فیکساتیو مخصوص مو، این پیچ و تاب های زیبا را با دوام تر سازید.

خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران خانه مد ایران
خانه مد ایران a