خانه مد ایران سرمقاله     خانه مد ایران گالری های خانه مد     خانه مد ایران ویدیو     خانه مد ایران جشنواره     خانه مد ایران برندها      خانه مد ایران مصاحبه      خانه مد ایران گزارشات      خانه مد ایران دانلود متن، عکس و تصویر      خانه مد ایران عضویت      خانه مد ایران درباره ما      خانه مد ایران نقشه سایت   خانه مد ایران نیازمندی ها  
خانه مد ایران اخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما ارتباط با ما
خانه مد ایران

خانه مد ایران خانه مد ایران
KHANEMOD.COM

اعطای مجوز فعالیت به نخستین مؤسسه حوزه مد و لباس در لاهیجان

خانه مد ایران


خانه مد ایران
خانه مد ایران

نویسنده: مدير وب سايت

تاریخ درج: 1399/01/30-13:19:21

خانه مد_  نخستین مؤسسه فرهنگی و هنری تک منظوره طراحی مد و لباس با عنوان "طراحان مد" با مجوز کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور، فعالیت خود را در شهرستان لاهیجان آغاز کرد.

 محمدرضا پاینده‌کار مدیر این موسسه فرهنگی دلیل فعالیت در این زمینه را اهمیت دنیای مد و لباس در دنیای امروز عنوان  کرد و گفت: طراحی و تولید لباس یکی از اقتصادهای نوظهور در قرن بیست و یکم است که توانست با بهره‌گیری از دنیای شبکه‌های اجتماعی و فناوری اطلاعات و ارتباطات، انقلابی شگرف در روند کسب و کار سنتی جهان را در این حوزه ایجاد کند.

وی که  دارای  30 سال سابقه تولید و داشتن مجوز سری‌دوزی و تولید انواع پوشاک است در معرفی بیشتر خود  تعدادی از مسئولیت‌هایش را به این ترتیب  ذکر کرد: مجری و مدرس دوره‌های متعدد خیاطی و مهارت‌های مرتبط با آن، مسئول کمیسیون فنی و آموزشی اتحادیه خیاطان و بزازان و سری‌دوزان لاهیجان،رئیس اتحادیه خیاطان و بزازان لاهیجان و...

پاینده‌کار به گفته خود در موسسه فرهنگی و هنری تک منظوره طراحان مد به دنبال آن است در این فناوری دوخت و کسب و کارهای دنیای مد با توجه به ارزش‌های اسلامی و ایرانی و بومی با اتکا به رسانه‌های مجازی محصولات و خدمات خود را در اختیار مخاطبان قرار دهد.

در حال حاضر لاهیجان دارای هفت موسسه فرهنگی و هنری تک منظوره و چهار موسسه چندمنظوره است که بر اساس اساسنامه‌های خود در رشته‌های گوناگون فرهنگی و هنری فعالیت می‌کنند.

اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لاهیجان آمادگی  همکاری با متقاضیان علاقه‌مند فعالیت در حوزه‌های مختلف فرهنگی و هنری در قالب مؤسسات فرهنگی را دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص چگونگی اخذ مجوز مؤسسات فرهنگی و هنری از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به سامانه صدور مجوز مؤسسات فرهنگی و هنری به نشانی WWW.maraakez.ir مراجعه کنید.
ادامه جشنواره های مد و لباس
خانه مد ایران پرطرفدارترین هااخبـار مقالـات آموزشی کلیدهای طلـایی مد هفته طرح ها و طراحان فروشگاه تعرفه ها نظرات شما عضویت درباره ما نقشه سایت ارتباط با ما


سلـامـ   خانه مد ایران   وارد حسابتان شوید و یا یک حساب باز کنید!

خانه مد ایرانمد آیینه زندگی اجتماعی است و منحصر به لباس نمیشود.
طراحان و علـاقمندان به مد میتوانند آثار خود را برای نمایش در بخش طرح‌هـا و طراحان برای ما ارسال كنند تا
در معرض دید و قضاوت عمومی قرار گیرد. در این باره اصول اخلـاق حرفه‌ای را جهت معرفی آثار رعایت كنید.
خانه مد در چهارچوب قوانین جمهوری اسلـامی ایران فعالیت میكند.
كلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به خانه مد میباشد.
طراحی و پشتیبانی این سایت توسط شركت شبكه نگاه ™ انجامـ گرفته است.
خانه مد ایران
a